Strefa dla biznesu

WWWIT > Strefa dla biznesu

DGW/1

Agencja ProINFO Internet & Media Marketing
tel.: 690 980 150
mail: m.mojsiewicz@proinfo.co

Firma działa od 2010r. na rynku polskim i zagranicznym, świadcząc usługi budowania marki, marketingu internetowego oraz sprzedaży za pomocą mediów społecznościowych z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych. W swoim portfolio ma prowadzenie kampanii reklamowych, których celem było generowanie sprzedaży produktów w 17 krajach na świecie.


DGW/2

Blackk Katarzyna Tchórzko
Tel.: 535 344 387
Mail: blackk@blackkdesign.com

BLACKK  jest pracownią projektowania graficznego, rozwijającą koncepcje wizualne w zakresie tożsamości, druku i projektowania stron internetowych. Wiedza obejmuje rozwijanie różnego rodzaju marek począwszy od tworzenia tożsamości wizualnych i obecności online, po projektowanie różnego rodzaju materiałów drukowanych. Jest firmą wszechstronną, poprzez indywidualne podejście do każdego klienta.


DGW/3

GSWtech Systemy Informatyczne Paweł Gawkowski
Tel. 91 30 77 050, 505 84 84 56
Mail: info@gswtech.eu

Firma działa na rynku od 2010 roku. Usługi obejmują tworzenie dedykowanych systemów informatycznych, serwisów internetowych, aplikacji mobilnych, programów desktopowych, mikrosystemów elektronicznych, obsługę informatyczną, a także analizy przygotowawcze systemów IT dla firm.
Firma zatrudnia specjalistów w dziedzinie programowania, obsługi systemów informatycznych, serwerów i grafiki komputerowej. Dotychczas GSWtech zaufali m.in.: Selgros Sp. z o.o., Calbud Sp. z o.o., Elektro – BUD Sp. z o.o., Skymaster Sp. z o.o., SPPK Sp. z o.o., DLL Service, INTELEVO Sp. z o.o., TenderHut S.A.
W pracy firma stawia przede wszystkim na profesjonalizm, wysoką jakość i zadowolenie klienta.


DGW/4

Slice Cube Adam Bęczkowski
Tel. + 48 603 253 164
Mail: contact@slicecube.com

Slice Cube to kreatywne i innowacyjne studio projektowe. Naszym zadaniem jest przedstawienie rzeczywistości jako sztukę. Sztukę zamkniętą w trzech wymiarach gdzie jedynym limitem jest wyobraźnia.

W swojej ofercie posiadamy:
Wizualizacja wnętrz – wizualizacje trójwymiarowe przedstawiające różnorodne pomieszczenia użytkowe i mieszkalne.
Wizualizacja architektoniczna – wizualizacje przestrzenne, które promują i kreują wizerunek inwestycji, pomocne w kontaktach inwestora z klientem docelowym.
Wizualizacja produktu – modelowanie produktów w programie komputerowym i prezentacja efektów poprzez wykorzystanie ich w celach reklamowych.
Druk 3D – wykonanie i przygotowanie każdego projektu począwszy od konceptu do finałowego produktu.
Animacja – realizacja animacji na przykład takich jak: przejście kamery, obrót obiektu o 360 stopni, procesy technologiczne produktu.
Inne obiekty realne i fikcyjne.


DGW/5

STETTINER Daniel Czapiewski
Tel. +48 609 537 406
Mail: dc@stettiner.eu

Dynamiczna agencja kreatywna pracująca na co dzień dla takich klientów jak MTV, Hortex czy Bayer.
STETTINER specjalizuje się w nowych mediach – tworzy strony internetowe, aplikacje webowe i mobilne, sklepy internetowe (Magento) oraz zapewnia markom pełne wparcie w kanałach social media.
Aplikacje mobilne STETTINERA są często nowatorskie i unikatowe. Warto wspomnieć choćby o pobranej kilka milionów razy aplikacji Diana Photo, Wyspie Leona (Hortex), osobistym dietetyku Diet Watch, czy wyróżnionych przez Google aplikacjach na zegarki (Android Wear), tzw. Watch Faces. Tworzymy także, z powodzeniem, aplikacje VR oraz Augumented Reality.


DGW/6

KARAT Krzysztof Ratuszyński

Tel. 503 130 874

Mail: e.ratuszynska@gmail.com

Firma świadczy usługi informatyczne, doradcze i szkoleniowe w ramach jednostkowych projektów informatycznych, m.in.:
– wykonywanie prac analityczno-projektowych w zakresie nowych rozwiązań i modyfikacji systemów informatycznych,
– wdrażanie systemów informatycznych i nadzór nad ich funkcjonowaniem,
– analiza i tworzenie metodologii procesów wdrożeniowych i szkoleniowych.


DGW/7

KRANTOM Roman Krawczuk

Tel. 602 312 733

Mail: krantom@krantom.eu

Firma KRANTOM – DRUKARNIA wyposażona jest w najnowsze rozwiązania do druku cyfrowego. Dzięki profesjonalnemu systemowi druku zapewnia najwyższą jakość realizowanych prac. Profesjonalny system druku zapewnia najwyższą jakość prac, rzeczywiste odzwierciedlenie i nasycenie kolorów oraz wyrazistość szczegółów.

Posiada dział APLIKACJI INTERNETOWYCH, poprzez który projektuje strony internetowe, aplikacje internetowe (systemy rezerwacji, systemy do e-learningu) oraz sklepy internetowe w oparciu o autorską platformę CMS. System jest wciąż rozwijany i dostosowywany do rosnących wymagań klientów, a zastosowane technologie czynią go przyjaznym każdemu użytkownikowi.

Wsparciem dla DRUKARNI i działu projektującego APLIKACJE INTERNETOWE jest STUDIO DTP, które wykonuje projekty graficzne zgodne z obowiązującymi trendami oraz indywidualnymi wymaganiami klientów.


DGW/8

KRANTOM Radosław Antosiewicz

Tel. 692 285 158

Mail: krantom@krantom.eu

Firma KRANTOM – DRUKARNIA wyposażona jest w najnowsze rozwiązania do druku cyfrowego. Dzięki profesjonalnemu systemowi druku zapewnia najwyższą jakość realizowanych prac. Profesjonalny system druku zapewnia najwyższą jakość prac, rzeczywiste odzwierciedlenie i nasycenie kolorów oraz wyrazistość szczegółów.

Posiada dział APLIKACJI INTERNETOWYCH, poprzez który projektuje strony internetowe, aplikacje internetowe (systemy rezerwacji, systemy do e-learningu) oraz sklepy internetowe w oparciu o autorską platformę CMS. System jest wciąż rozwijany i dostosowywany do rosnących wymagań klientów, a zastosowane technologie czynią go przyjaznym każdemu użytkownikowi.

Wsparciem dla DRUKARNI i działu projektującego APLIKACJE INTERNETOWE jest STUDIO DTP, które wykonuje projekty graficzne zgodne z obowiązującymi trendami oraz indywidualnymi wymaganiami klientów.


DGW/9

c5studio

Tel. 608 343 376

Mail: info@c5studio.pl

Firma tworzy rozwiązania webowe oraz aplikacje mobilne. Świadczy usługi z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych (filmowanie, zdjęcia, pomiary, inspekcje, usługi fotogrametryczne), prowadzi sprzedaż pojazdów bezzałogowych, szkolenia UAVO oraz szkolenia specjalistyczne.


DGW/10

Royal Pictures Hubert Bartz

Tel. 603 333 281

Mail: biuro@systemy-multimedialne.pl

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży audiowizualnej. Posiadamy najlepszych specjalistów w tematyce sztuki: operatorskiej, akustycznej, montażowej, efektów specjalnych, koloryzacji, profesjonalnej obsługi klienta, itd. Zapewniamy najwyższy poziom finalnych materiałów. Nasza oferta jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb każdego klienta.


DGW/11

Konrad Gutowski Consulting

Tel. 695 319 011

Mail: konrad.gutowski@gmail.com

Firma świadczy usługi doradcze w zakresie zakładania i rozwoju firm z branży IT w zakresie modelu gospodarczego, zgodności przedmiotu działalności z przepisami prawa i pomocy w pozyskaniu klientów.

 

Konrad Gutowski – prawnik specjalizujący się w zagadnieniach z zakresu IT oraz Business Development Manager rozwijający przedsiębiorstwa z pogranicza branży medycznej i IT. Zafascynowany nowym technologiami oraz rozwojem innowacji. Lokalny patriota, aktywnie wspiera przedsięwzięcia z branży High-Tech w Szczecinie. Pracuje także jako zawodowy mediator. Przekonany że innowacja ma swoje źródło w kontakcie z drugim człowiekiem, w wymianie idei i pomysłów, dlatego zawsze warto rozmawiać!


DGW/12

AppIdea Spółka z o.o.

Tel. 575 980 150

Mail: info@appidea.co

Appidea Sp. z o.o. to software house, który tworzy zaawansowane oprogramowanie, nowoczesne rozwiązania IT, aplikacje mobilne odpowiadające wymaganiom biznesowym z wykorzystaniem technologii VR i AR oraz sztucznej inteligencji. Realizowała projekty dla firm i marek z polski i zagranicy. Firma tworzy m.in. innowacyjna aplikację mobilną SeaDocs Manager, która umożliwia łatwe zarządzanie dokumentami morskimi oraz digitalizującą kontakty marynarzy z urzędami.


DGW/13

iTycoon

Tel. 535 533 353

Mail: m.leszczynski@spotadd.com

Flagową aplikacją spółki iTycoon jest aplikacja Spotadd, stworzona dla przedsiębiorców, którzy wiedzą, jak ważne jest pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji, marketing mobilny oraz zwiększanie sprzedaży. Dzięki aplikacji przedsiębiorca może tworzyć dla swoich klientów zróżnicowane mobilne programy lojalnościowe, do których nie potrzebuje kart, naklejek czy pieczątek. Może powiadamiać swoich klientów o wszelkiego rodzaju promocjach, eventach, nowych programach, lub po prostu złożyć życzenia na święta. Każde powiadomienie trafia bezpośrednio na główny ekran smartfona docelowego klienta.

W aplikacji do dyspozycji jest własna szata graficzna, powiadomienia na telefon klienta, mobilne programy lojalnościowe, tworzenie promocji. Wszystkie te cechy zamykają się w trzech prostych narzędziach Spotadd: Aplikacji dla klienta, aplikacji menadżerskiej oraz systemie do zarządzania z poziomu przeglądarki internetowej.

Spółka jest startupem istniejącym od dwóch lat, które poświęcił na tworzenie oprogramowania. W czwartym kwartale 2017 roku rozpoczęliśmy sprzedaż naszych rozwiązań. System jest systematycznie rozwijany dzięki czemu nasi Klienci otrzymują nowe funkcjonalności.


DGW/14

Rand Sp. z o.o.

Mail: szczecin@rand.pl

Rand Sp. z o.o. od dwudziestu lat działa na polskim rynku wspomagając przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje w doborze szeroko rozumianych rozwiązań drukujących.

 

Współpracujemy z marką Canon , Xerox oraz HP  ponieważ pragniemy dostarczać naszym klientom wydajne, niezawodne i wielofunkcyjne systemy. Jesteśmy Akredytowanym Partnerem Canon, Business Partnerem Xerox oraz MPS Premier HP, co potwierdza naszą wiedzę w zakresie oferowanych przez koncerny urządzeń drukująco-kopiujących, rzetelny serwis oparty na wysokich standardach oraz dwudziestoletnie doświadczenie.

 

Dynamiczny rozwój firmy oraz ilość firm zainteresowanych naszą ofertą, miał wpływ na decyzję o poszarzeniu struktury firmy o kolejne oddziały firmy Rand. Obecnie firma Rand posiada oddziały w Poznaniu, Katowicach, Szczecinie oraz jednostki serwisowe na terenie całego kraju. Oddziały oferują profesjonalne doradztwo w wyborze rozwiązań drukujących i profesjonalny serwis urządzeń.

 

Rand Sp. z o.o. oferuje kompleksowe podejście poczynając od doradztwa przy zakupie, przez dostawę i uruchomienie, wsparcie w instalacjach sieciowych, szkolenia, po pełną obsługę serwisowo-materiałową w późniejszym etapie. Różnorodność branż z jakich pochodzą nasi klienci, a także obsługa instytucji i organizacji ma istotny wpływ na przyjętą w firmie politykę sprzedaży. Proponujemy wszystkie dostępne formy sprzedaży oraz wynajem urządzeń.


DGW/15

Kserkomp Tomasz Słowik

Tel. 606646408

Mail: serwis@rand.pl

Zajmujemy się serwisem, sprzedażą i dzierżawą kserokopiarek nowych i używanych, drukarek, skanerów, ploterów, materiałów eksploatacyjnych, niszczarek, sprzętu i urządzeń IT, archiwizacją i cyfryzacją organizacji,

 

Sprzedaż i serwis kserokopiarek

Serwis, sprzedaż, dzierżawa kserokopiarek nowych i używanych, drukarek, skanerów, ploterów, składarek, niszczarek, materiałów eksploatacyjnych.

 

Sprzedaż i serwis IT

Sprzedaż i serwis sprzętu IT, opieka nad sprzętem, tworzenie stron WWW.

 

Archiwizacja i cyfryzacja

Wprowadzamy u klienta innowacyjne rozwiązania archiwizacji dokumentów wraz z OCR oraz drukowanie i skanowanie z/do chmury.


DGW/16

Kserkomp Bartłomiej Okonowski

Tel. 501566384

Mail: handel@kserokomp.pl

Zajmujemy się serwisem, sprzedażą i dzierżawą kserokopiarek nowych i używanych, drukarek, skanerów, ploterów, materiałów eksploatacyjnych, niszczarek, sprzętu i urządzeń IT, archiwizacją i cyfryzacją organizacji,

 

Sprzedaż i serwis kserokopiarek

Serwis, sprzedaż, dzierżawa kserokopiarek nowych i używanych, drukarek, skanerów, ploterów, składarek, niszczarek, materiałów eksploatacyjnych.

 

Sprzedaż i serwis IT

Sprzedaż i serwis sprzętu IT, opieka nad sprzętem, tworzenie stron WWW.

 

Archiwizacja i cyfryzacja

Wprowadzamy u klienta innowacyjne rozwiązania archiwizacji dokumentów wraz z OCR oraz drukowanie i skanowanie z/do chmury.


DGW/17

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Skrzypczak

Tel. 512971871

Mail: mcollina86@gmail.pl

Filarem naszej działalności jest doradztwo przy wyborze rozwiązań dla środowisk druku takich jak drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, plotery, systemy produkcyjne oraz systemy do zarządzania flotą urządzeń, uprawnieniami użytkowników i bezpieczeństwem informacji.


DGW/18

SO FINE agencja komunikacji interaktywnej

Tel. 504501037

Mail: lukasz@sofine.pl

Jesteśmy agencją komunikacji interaktywnej. Nasze działania zdecydowanie przekraczają tworzenie stron internetowych, prowadzenie profili na Facebooku czy zakup przestrzeni reklamowej. Umiejętnie łączymy strategię marketingową, projektowanie graficzne, technologię i social media, by skutecznie promować Twoją markę i osiągać określone rezultaty.

 

Mamy doświadczenie m.in. w: budowaniu nowych marek, wprowadzaniu produktów na rynek, wsparciu startup’ów, opracowywaniu strategii komunikacji cyfrowej, zwiększeniu sprzedaży, organizacji i promocji eventów, komunikacji miast z mieszkańcami, employer brandingu, planowaniu i przeprowadzaniu kampanii reklamowych.

 

WLY™ – jesteśmy partnerem szwedzkiej agencji interaktywnej , współpracującej ze znanymi firmami na całym świecie, z którą wspólnie realizujemy kampanie dla klientów zainteresowanych rynkiem skandynawskim i IoT. Wspieramy marki polskie i międzynarodowe, działające w różnych branżach i na wielu europejskich rynkach.

 

Oprócz pracy w agencji, realizujemy swoje pasje tworząc autorskie projekty. Nasza platforma SO CITY Twoje Centrum Informacji, przygotowana z myślą o szerokiej komunikacji, została indywidualnie dostosowana i z sukcesem wdrożona w Szczecinie. Narzędzie Wiadomości Szczecin jest dziś sercem systemu informacyjnego miasta.


DGW/19

BLACKK DESIGN

Tel.  +48 535 344 387

Mail: piotrtchorzko@gmail.com

BLACKK DESIGN powstało z połączenia pasji do biznesu i sztuki. Wyzwania, które co dzień podejmujemy są naszą największą inspiracją. To Wy przynosicie nam największą satysfakcję. Dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, by to co powstanie z naszej współpracy było niebanalne, twórcze, w punkt trafiało w Wasze oczekiwania i waszych odbiorców. Wciąż jesteśmy niezastąpieni w kreowaniu Twojego wizerunku. Zaufali nam: British American Tabacco, Radio Eska, Bobrowski SK, Hopster, Pogoń Szczecin, SOLVEN Finance sp. z o.o. Zaufaj i ty.


DGW/20

WERIN Sp z o.o.

Tel.: 91 3333 888

Mail: office@werin.pl

Firma WERIN zajmuje się szeroko pojętą infrastrukturą telekomunikacyjną.

Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie budowy i modernizacji sieci w różnych technologiach – od światłowodowego kabla do ziemnego lub ułożonego w mikrokanalizacji – aż po instalacje wewnątrzbudynkowe (niskoprądowe i elektryczne). Budujemy także sieci energetyczne oraz wieże i maszyny. Dla wykonanej infrastruktury wykonujemy pomiary ora dokumentację wykonawczą i powykonawczą.


DGW/21

Softline Polska Sp. z o.o.

Tel.: 91 813 68 19

Mail: SOFTLINE@SOFTLINE.COM.PL

Firma specjalizuje się w rozwiązaniach mobilnych dla firm. W tym dostarcza oprogramowanie dla pracowników terenowych takich jak przedstawiciele handlowi, serwisanci itd. Wdraża systemy planowania i zarządzania dużą liczbą osób rozproszonych w terenie.


DGW/22

Prototypujemy.pl

Tel.: 793 991 220

Mail: pawel@prototypujemy.pl

Prototypujemy.pl współpracuje stale z paroma firmami ze Szczecina dostarczając poszczególne podzespoły i gotowe produkty ze stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium, czy mosiądzu. Poza regularnymi zleceniami na podobne technologicznie elementy domeną tej firmy są przeróżne prototypy i doradztwo z nimi związane.  W firmie można zrealizować projekty oparte o takie technologie jak cięcie laserem, cięcie plazmowe, frezowanie CNC, toczenie CNC, drążenie, spawanie, szlifowanie. Wykształcenie właściciela związane z IT pozwala oferować także projekty związane z automatyką, co może być poparte choćby zbudowaną od podstaw frezarką numeryczną. Dostarczamy produkty o przeróżnym stopniu skomplikowania i wymaganych dokładnościach. Od elementów wystroju wnętrz jak na przykład stołów i regałów po elementy maszynowe i elementy form wtryskowych, gdzie dokładności liczymy w setnych i tysięcznych częściach milimetra.


DGW/23

inProjects Sp. z o.o. Sp.k.

Tel.: 91 886 18 38

Mail: office@inprojects.pl

InProjects zajmuje się projektami z wielu gałęzi branży teleinformatycznej. Projektujemy sieci telekomunikacyjne, wdrażamy i obsługujemy systemy teleinformatyczne, wykonujemy analiz biznesowe i dzielimy się swoją wiedzą zajmując się doradztwem w ramach projektów unijnych. Dodatkowo firma świadczy usługi sysops/devops oraz posiada niewielki zespół programistyczny, dzięki czemu dostarcza również usługi wytwarzania oprogramowania (na potrzeby własne jak i firm zewnętrznych).


DGW/24

Rafał Malujda Kancelaria Prawno-Patentowa

Tel.: 91 852 20 92

Mail: biuro@malujda.pl

Rafał Malujda Kancelaria Prawno-Patentowa została założona w 2009 roku przez Rafała Malujdę, radcę prawnego. Główne obszary jej specjalizacji to prawo nowych technologii/ ICT, prawo własności intelektualnej i prawo transportowe (TSL). Jesteśmy bardzo dynamiczną i wysoce wyspecjalizowaną kancelarią, aktywną zarówno w kraju, jak i za granicą (w szczególności w Niemczech). Oferujemy naszym klientom pomoc zespołu prawników i doradców podatkowych.


DGW/25

Fabryka Gier Sebastian Rafał Barabanow

Tel.: 501036826; 91 424 43 21

Mail: sebastian.barabanow@fabrykagier.pl

Fabryka Gier to działające od kilkunastu lat studio zajmujące się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych. Wraz z grupą ponad 40 stałych pracowników i siecią współpracujących z nami freelancerów jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych outsourcingowych firm developerskich.


DGW/26

Xcomp Sp.z o.o. Sp. k.

Tel.: 91 31 23 460

Mail: biuro@xcomp.pl

Firma X-comp oferuje firmom kompleksową obsługę IT oraz sprzęt i oprogramowanie. Jej działalność skupia się na czterech dziedzinach IT: dostawie sprzętu i oprogramowania, bezpieczeństwie i ochronnie danych, serwisie  oraz outsourcingu usług informatycznych. X-comp jest  certyfikowanym partnerem takich firm jak Microsoft, Hewlett-Packard, F-Secure, ARUBA networks, FORTINET, DELL, VMware, Actidata, EMC, Websense.


DGW/27

Apptimia Sp. Z o.o.

Tel.:535 550 768, 601 553 884

Mail: office@apptimia.com

Apptimia świadczy usługi rozwoju oprogramowania dla wybranych gałęzi przemysłu. Nasi klienci to wiodące firmy z USA i Europy Zachodniej, dla których Apptimia tworzy oprogramowanie w zupełnie nowy, lekki sposób dostarczając bardzo szybko mierzalne i konkretne efekty. Apptimia specjalizuje się w różnych technologiach informatycznych i oprogramowania dla telekomunikacji i przemysłu wytwórczego. Skupiamy się głównie na małych i średnich przedsiębiorstwach, w tym startupach, które potrzebują innowacyjnego i  „zwinnego” podejścia do pisania  oprogramowania i którzy cenią sobie szybkie i widoczne efekty. W dalszej perspektywie Apptimia będzie rozwijać własne produkty software’owe.

Apptimia została założona przez doświadczonych liderów z branży outsourcingu oprogramowania, którzy mają ponad 15 lat doświadczenia w branży.


DGW/28

Consileon Polska Sp. z o.o.

Tel.: 91 886 47 20

Mail: biuro@consileon.pl

Consileon Polska to spółka należąca do  międzynarodowej grupy firm konsultingowych – Consileon.
Firma dostarcza innowacyjne usługi IT i rozwiązania wspierające główne procesy biznesowe. Jej oferta skupiona jest na rosnących sektorach rynku: finansowym, handlu detalicznego, IT/telekomunikacyjnym/nowych mediów, motoryzacyjnym i e-handlu. Do grona klientów należą zarówno globalne korporacje, firmy średnie, a nawet start-up’y.


DGW/29

AMPIO Sp. z o.o.

Tel.: 537 900 640

Mail: a.hawryluk@ampio.pl

Ampio Smart Home to najnowsza technologia automatyki domowej zapewniająca komfort i bezpieczeństwo. System ASH to najbardziej funkcjonalny projekt na rynku i jest całkowicie zaprojektowany i produkowany w Polsce. Bazuje on na rozwiązaniach technologii CAN firmy BOSH. Niezawodność systemu Ampio Smart Home wynika z możliwości ciągłej konfiguracji oraz rozbudowy. Cechą charakterystyczną jest system rozproszony, który nie potrzebuje centralki, nie posiada centralnego punktu awarii, każdy moduł komunikuje się z pozostałymi elementami instalacji. Dzięki połączeniu magistralą komunikacyjna daje możliwość sterowania lokalnie, jak i z dowolnego miejsca w budynku i poza nim.

 

Ampio Smart Home ma w swojej ofercie urządzenia do integracji protokolarnej, dzięki którym połączymy się z dowolnymi systemami posiadającymi port szeregowy lub inne sposoby integracji np. DALI. Standardy komunikacyjne, z którymi integruje się Ampio to np. LORA, Z-Wave, 1-Wire, Modbus, KNX, RS-232, RS-485 oraz integracja IP z użyciem sieci komputerowej kablowej jak i Wi-Fi. Daje to dowolność wyboru sprzętu m.in. rekuperatorów, urządzeń klimatyzacyjnych, pieców, domofonów, różnego rodzaju sprzętu audio & video.


DGW/30

SoftVig Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Tel.: 91 350 89 20

Mail: office@softvig.pl

SoftVig Systemy Informatyczne – jesteśmy polskim producentem oprogramowania odpowiadającego na potrzeby branży motoryzacyjnej. Na rynku funkcjonujemy od 1995 r. Działamy w trzech lokalizacjach: Szczecin – siedziba główna, Poznań i Wrocław. Obecnie nasz zespół liczy ponad 80 specjalistów.

 

Naszą wiodącą kompetencją jest wsparcie informatyczne autoryzowanych sieci sprzedaży i serwisu pojazdów. Wyróżnia nas kompleksowość. Oferujemy rozwiązania zarówno dla pojedynczych firm dealerskich oraz importerskich, jak również platformy integracyjne dla grup dealerskich oraz całych sieci sprzedaży i serwisu.

 

Za kluczową sprawę uznajemy złożoność procesów w zależności od segmentu odbiorców pojazdów, filozofii budowy sieci przez importera, historii i koncepcji działania właściciela biznesu dealerskiego. Wiedza o naturze produktów i procesów biznesowych w branży motoryzacyjnej pozwala nam tworzyć użyteczne rozwiązania technologiczne.

 

Robimy to, co potrafimy najlepiej. Pasjonujemy się poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu motoryzacyjnego. Od wielu lat współpracujemy z kilkuset dealerami oraz kilkunastoma koncernami samochodowymi. Pomaga nam to projektować rozwiązania, które wychodzą naprzeciw trendom oraz potrzebom biznesu motoryzacyjnego z zachowaniem specyfiki i uwarunkowań polskiego rynku.


DGW/31

Software Inn Sp. z o.o.

Tel.: 669992096

Mail: lukasz@softinn.eu

Software Inn tworzy grupa inżynierów, którzy od 2014 roku budują i obsługują chmury obliczeniowe (cloud computing). Doświadczenie zdobyte w projektach pozwala nam zaprojektować i wdrożyć chmurę prywatną w infrastrukturze naszych klientów. Zapewniamy pomoc od etapu planowania przez wdrożenie po utrzymanie oraz rozwój infrastruktury i oprogramowania


DGW/32

LENNY STUDIO Jacek Lenkiewicz

Tel.: 502157244

Mail: j.l.lenkiewicz@gmail.com

Firma zajmuje się projektowaniem graficznym, przygotowaniem do druku, fotografią (komercyjnie – fotografią wnętrz i architektury).
Świadczy też usługi zarządzania wyspecjalizowanym zespołem graficznym obsługującym dużą dzienną ilość zleceń w zakresie projektowania, wprowadzania korekt tekstowych i przygotowania do druku opakowań drukowanych na różnego typu materiałach.


DGW/33

Drone Design Mikołaj Gruszewski

Tel.: 608414242

Mail: biuro@dronedesign.tech

Drone Design
Projektujemy i budujemy profesjonalne systemy UAV do filmowania, fotografowania oraz pomiarów.
Łącząc doświadczenie oraz najnowsze technologie powstają lekkie i mocne konstrukcje,
dokładnie dostosowane do potrzeb klientów.

Tworzymy:
-Ramy dronów wyścigowych i mini – dronów
-Ramy dronów fotograficznych i pomiarowych
-Gimale kamer i aparatów
-Gotowe systemy UAS, zarówno samoloty jak i wielowirnikowce


DGW/34

24fps Piotr Krężel

Tel.: 605533504

Mail: p.krezel@24fps.pl

Zajmujemy się produkcją filmową od 2012 roku. Przez ten czas zgromadziliśmy sprzęt i ludzi pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów. Ale nie poprzestaliśmy tylko na tym. Stale się rozwijamy i szukamy nowych pomysłów, często działamy tak jak agencja kreatywna: tworzymy identyfikacje wizualne, koncepcje merytoryczne i organizację kampani reklamowych, filmujemy reklamy i tworzymy animację 2D i 3D, zajmujemy się też modelowaniem 3D. Od 2016 roku tworzymy aplikację i materiały video pod wirtualną rzeczywistość. Jesteśmy kreatywni, działamy na wielu płaszczyznach: filmowej, graficznej, DTP. Organizujemy castingi i wypożyczamy sprzęt dla fabularnych produkcji filmowych w województwie zachodniopomorskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie 24fps.pl


DGW/35

Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Tel.: 91 421 09 40

Mail: info@sdo.com.pl

Usługi prawnicze oferowane przez Kancelarię Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów obejmują swoim zakresem m.in. świadczenia na rzecz klientów usług obejmujących doradztwo przy nabywaniu i wdrażaniu systemów IT, praw autorskich i licencji związanych z oprogramowaniem, ochrony danych osobowych, w tym związanych z projektowaniem systemów IT przy uwzględnieniu zasad privacy by design oraz privacy by deafault.


DGW/36

Business Accounting Office sp. z o.o.

Tel.: 91 31 111 86

Mail: office@busacco.com

Business Accounting Office sp. z o.o. to doświadczone i nowoczesne biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze księgowo-podatkowej, kadrowej i płacowej podmiotów branży informatycznej, innowacyjnych technologii i energii odnawialnej.

Nieobca jest nam również kompleksowa obsługa spedycji morskiej, firm usługowych, handlowych i produkcyjnych prowadzących pełną księgowość, w tym spółek z kapitałem międzynarodowym.

Wśród naszych klientów znajdują się osoby oprawne prowadzące pełną księgowość – również stowarzyszenia i fundacje oraz osoby fizyczne prowadzące działalność w formie książki przychodów i rozchodów.

Zdajemy sobie sprawę, że znajomość przepisów podatkowych i prawnych nie wszystkich pasjonuje tak jak nas, dlatego odciążymy Twoją firmę od codziennych rozliczeń. Uważamy, że księgowość powinna pełnić wspierającą rolę w stosunku do procesów zachodzących w firmie i dlatego optymalizujemy procesy księgowe dla naszych klientów.

W naszych rękach Twoje finanse będą bezpieczne, 17 lat praktyki w zawodziedaje gwarancję rzetelności i profesjonalnej usługi – możesz nam zaufać, a my zredukujemy Twoje i zaangażowanie w prace administracyjne do minimum.

Jesteśmy firmą audytorską wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych za numerem 4133, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów.


DGW/37

Business Software sp. z o.o.

Tel.: 500123531

Mail: andrzej.kowalczyk@businesssoftware.pl

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu systemami informatycznymi firm produkcyjnych i/lub w tworzeniu oprogramowania wspomagającego procesy biznesowe. Tworzymy oprogramowanie dla firm różnej wielkości. Prowadzimy działania w zakresie doradztwa IT. Wśród naszych produktów szczególnie rekomendujemy :

 

BS Projekty – System wspomagający zarządzanie projektami inwestycyjnymi z naciskiem na dokumentowanie i delegowanie działań projektowych.

BS Zlecenia – administracja projektami, przydział zadań w zleceniach, rozliczanie kart prac, fakturowanie oraz prace  monterów – pobieranie zadań, raportowanie stanu ich wykonania, zakończenia prac, zgłaszanie usterek, kart prac.

BS OEE – System mierzenia współczynnika efektywności maszyn produkcyjnych. Składa się z modułów: kolekcji danych, obliczeń, prezentacji, raportowania.

BS Reklamacje – standaryzują proces rozpatrywania reklamacji jednocześnie ułatwiając i przyspieszając komunikację pomiędzy producentem a filiami.

BS Zakupy – wspomaganie zakupów w dziale zaopatrzenia. System wspomaga optymalizację zakupów oraz pozwala na monitorowanie trafności decyzji zakupowych.


DGW/38

DIGPRO AB

Tel.: 601749464

Mail: bokpl@digpro.se

Firma Digpro opracowuje, sprzedaje i wspiera swoje własne wiodące geograficzne technologie informacyjne dla wiodących gałęzi przemysłu. Produkty Digpro pozwalają klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, przy jednoczesnej poprawie jakości usług. Produkty i usługi Digpro są dostępne za pośrednictwem międzynarodowych sieci partnerów.


DGW/39

ORL PRZEMYSŁAW ŚNIOSZEK

Tel.: 660726025

Mail: psnioszek@gmail.com

USŁUGI PROGRAMISTYCZNE


DGW/40

NEW VISION RAFAŁ RUTKOWSKI

Tel.: 510921159

Mail: rafal.rutkowski@newvision.solutions

PROGRAMOWANIE


DGW/41

GUSTAW SECURITAS Sp. z o.o.

Tel.: 91 42 333 20

Mail: tomasz@gustawgroup.com

Celem naszej działalności jest umożliwienie osobom dorosłym uzyskania i uzupełnienia wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych, poprzez

organizowanie nauczania w formach pozaszkolnych, tj. prowadzenie kursów, samokształcenia kierowanego, seminariów edukacyjnych i szkoleniowych, szkolenia  praktycznego, jak również zajęć uzupełniających. Przygotowywane przez nas oferty szkoleniowe dopasowujemy do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz potrzeb zatrudnieniowych firm branży ochrony osób i mienia, działających na terenie województwa zachodniopomorskiego.


DGW/42

MINICOM

minicom.com.pl

Mail: p.w.minicom@gmail.com

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MINICOM” istnieje od 1993 roku. W ramach firmy najprężniej od kilku lat rozwija się centrum reklamy, które obecnie świadczy usługi w zakresie: haftu komputerowego, druku wielkoformatowego oraz nanoszenia aplikacji w technikach flock, flex i sublimacja.

Usługi świadczymy od fazy doradztwa, wybrania techniki i nośnika aplikacji, wykonanie projektu aż do końcowego efektu tj. wykonania konkretnej aplikacji. Pracujemy na urządzeniach firm wiodących na światowym rynku naszej branży dzięki czemu możemy sprostać najwyższym wymaganiom w zakresie jakości wyrobów.

Zapraszając Państwa do współpracy chcemy na koniec zapewnić, że zwracamy szczególną uwagę na jakość i terminowość świadczonych usług i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i indywidualne preferencje (potrzeby) każdego klienta, który stawia na elegancję i smak zarówno w swoim domu jak i w firmie.


DGW/43

POLIGRAFIQ

www.poligrafiq.pl

Mail: piotr@poligrafiq.pl

Poligrafiq to agencja reklamowa i studio graficzne tworzone przez zespół młodych i kreatywnych ludzi. Potrafimy sprostać niemalże każdemu zadaniu. Naszą główną specjalizacją jest szeroko pojęta poligrafia. W naszym studiu graficznym przygotujemy dla Ciebie również gadżety reklamowe z nadrukiem.

Naszym klientom oferujemy pełny zakres usług, od projektu aż po samo wykończenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę.


DGW/44

SYSTEM-IT Sp. z o.o.

Tel.: 918 861 773

Mail: biuro@system-it.pl

Firma „System IT” została założona w 2002 roku. Słowem najlepiej opisującym profil jej działalności jest BEZPIECZEŃSTWO. Wymiana danych od zawsze stanowiła kluczową rolę w życiu każdej firmy i instytucji.

Wraz z rozwojem techniki oraz komputeryzacji wymiana informacji z każdym dniem staje się coraz prostsza i szybsza. Nowe technologie temu służące wraz ze swoimi dobrodziejstwami przynoszą także szereg zagrożeń. Stąd też tak istotne kwestie jak poufność wraz z niezawodnością w trakcie wymiany informacji stały się motywatorem do powstania oraz rozwoju firmy.

Dziś firmę cechuje doświadczenie zdobyte w ciągu tych lat aktywnej obecności na rynku. Dzięki ustawicznym kontaktom z klientami oraz partnerami w biznesie może poznawać oraz w pełni zaspokajać nowo powstające potrzeby klientów.

Chęć bycia rzetelnym partnerem w biznesie ma przełożenie na logikę oraz działania firmy. Wymaga to ciągłego rozwoju, usystematyzowanej struktury firmy oraz niezawodności w działaniu.


DGW/45

NIEPOKÓJ Marcin Banasiak

Tel.: 531007007

Mail: nurecpl@gmail.com

„NIEpokój” to wszechstronna firma zajmująca się między innymi organizowaniem imprez masowych oraz integracji, produkcją gier czy marketingiem w social media. Więcej o działalności dowiesz się na: www.niepokoj.com.pl


DGW/46

ATEKTURA

Tel.: 505 447 993

Mail: kontakt@atektura.pl

„Nie lejemy wody, choć zadajemy mnóstwo pytań. Drążymy każdy szczegół. Nie wykonujemy ślepo poleceń naszych klientów, bo nie tak powstają dobre produkty. Nie dzwoń, jeżeli nie zgadzasz się na „długo, drogo i dobrze”. A jeżeli to Cię nie odstrasza, zapraszamy do współpracy na polu projektów VR, aplikacji iOS/Android, projektowania Twojej marki i wielu innych.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?”


DGW/47

GEEMU STUDIO Emilian Storta

Tel.: 664 059 591

Mail: emilianstorta@gmail.com


DGW/48

Paweł Nowak – Reklama i Marketing

Tel.: 607630325

Mail: paul.stettin@gmail.com

Piszący dyrektor kreatywny z bogatym, ponad 15-letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Agencja oferuje tworzenie strategii, konceptów kreatywnych i copywriting w bardzo szerokim zakresie: tradycyjna reklama, media cyfrowe, story telling, programy lojalnościowe etc. Klient za każdym razem może liczyć na wyważoną mieszankę finezji i skuteczności. Najważniejszym celem jest zawsze budowanie marki Klienta. Zachęcam do współpracy: paul.stettin@gmail.com


DGW/49

Sagra Technology

Tel.: 914 858 150

Mail: marketing@sagra.pl

Mobilne rozwiązania wpierające sprzedaż, marketing i analitykę zaczęliśmy tworzyć już w 1998 roku.

Dziś dostarczane są w modelu Cloud Computing. Dzięki temu nasi klienci mogą planować, działać i analizować tak jak chcą i gdzie chcą. Są zintegrowani z dystrybutorami. Mają dostęp do aktualnych i bezpiecznych baz danych. Wspieramy ich w budowaniu trwałych relacji z klientami.


DGW/50

ATTIC Studio

Tel.: 516039703

Mail: turbo.grabo@gmail.com

Założona w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i malejącej dostępności fachowców w branży reklamowo-wydawniczej i poligrafii.
Z początku zajmowałem się prostym projektowaniem graficznym marketingowych materiałów drukowanych, akcydens, ogłoszenia, wielki-format.
Z czasem doszły prace nad stronami www i kontakt z innymi mediami; reklamy tv.
Wykonuję cyfryzację oraz reprodukcję materiałów archiwalnych, starodruków.
W ostatnich latach skupiam się na pośrednictwie, pomocy w znalezieniu właściwych rozwiązań dla potrzeb moich klientów.
Tworzę procedury oraz systemy zarządzania produkcją dla drukarni.

DGW/51

P&S Consulting Sp. z o.o.

Tel.: 914 895 807

Mail: biuro@xps.pl

Spółka P&S Consulting istnieje na rynku nieprzerwanie od roku 2004, stale powiększając zakres usług i grono stałych klientów. Od 2004 roku związani jesteśmy z Xerox Polska umową koncesjonerską sukcesywnie poszerzając zakres autoryzacji.

 

W chwili obecnej posiadamy autoryzacje w zakresie sprzedaży pełnego portfolio urządzeń biurowych, materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń produkcyjnych i oprogramowania.

 

Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę poszerzyliśmy działalność nawiązując bliską współprace z dostawcami urządzeń uzupełniających proces druku i produkcji poligraficznej.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia introligatorskie firm Duplo Polska oraz Grafmasz a także oprogramowanie web to print polskiego producenta firmy Golton.

 

Dodatkowo świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń firmy Grafmasz oraz pogwarancyjny serwis urządzeń marki Xerox.


DGW/52

Beezee Sp. z o.o.

Tel.: 600944524

Mail: info@beezee-studio.com

Zespół Beezee składa się z wysoko wykwalifikowanych projektantów stron internetowych i programistów tworzących internetowe i mobilne produkty cyfrowe, które zapewniają doskonałą funkcjonalność.


DGW/53

Dymms Productions Damian Ręcławowicz

Tel.: 791 906 672

Nadruki termotransferowe „cyfrowy wykrojnik” (personalizowane sztancowanie), wycinanie folii samoprzylepnych, papieru, cienkich tworzyw sztucznych, druk akcydensowy oraz dziełowy, wydruki fotograficzne oraz galeryjne.


INSTYTUCJE – PARTNERZY

Klaster ICT Pomorze Zachodnie

Tel.: +48 91 85 22 920

Mail: biuro@klaster.it

Klaster ICT Pomorze Zachodnie to stowarzyszenie ponad 80 najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych województwa zachodniopomorskiego.

Klaster powstał, by wspierać wzrost gospodarczy regionu poprzez rozwój firm sektora IT oraz zwiększenia atrakcyjności Pomorza Zachodniego i miasta Szczecin dla pracowników, inwestorów oraz przedsiębiorców lokalnych oraz studentów.

Stowarzyszenie zrzesza firmy świadczące działalność w różnych sektorach branży informatycznej: oprogramowania, multimediów, sieci telekomunikacyjnych oraz outsourcingu IT, co tworzy dla firm szerokie możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych.


Fundacja Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp”

Tel.: 508 949 019

Mail: kontakt@netcamp.net.pl

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp” już od 10 lat inspiruje ludzi IT. Wierzymy że Dolina Krzemowa to stan umysłu, dlatego budujemy ją w głowach ludzi promując dzielenie się wiedzą, współpracę i networking. Zbudowaliśmy największą społeczność tech/startup w zachodniej Polsce organizując Netcamp – inspirujące spotkania IT w Szczecinie, gdzie edukujemy i integrujemy przedsiębiorców, specjalistów IT i studentów zainteresowanych nowymi technologiami.

 

W ramach Zachodniopomorskiej Szkoły Programowania uczymy zawodu przyszłości szkoląc 100 programistów dla Szczecina. Chcemy wesprzeć rozwój lokalnej branży IT, hamowany brakiem wystarczającej liczby specjalistów. Prowadzimy od podstaw kursy front-end, Java i Python. Pomagamy też znaleźć pracę w branży IT tworząc największą w regionie grupę Praca IT w Szczecinie z podanymi wynagrodzeniami.

 

Wspieramy startupy organizując polsko-niemiecki Startup Weekend Szczecin, hackathon Nethack i oferując im mentoring. Promujemy nowe idee podczas wydarzeń TEDxSzczecin. Uczymy też dzieci programowania i druku 3d na warsztatach Cyfrowi Wynalazcy / Cyfrowi Odkrywcy.


Projekt nr RPZP.01.15.00-32-0009/16 „Organizacja wydarzenia kooperacyjnego pn. „Which Way With IT?” jako inicjatywa wspierająca rozwój sektora technologii informatycznych w regionie” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020